Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

Ratel Ajans

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

Sizin için;

  • Firmanızı doğru ve tam yansıtır nitelikte içeriklerin yer aldığı
  • En doğru hedef kitleye ulaştığınız ve etkileşim aldığınız
  • Özgün içerikler üreterek tüm dikkatleri üzerinize çektiğiniz

Sosyal Medya hesaplarınızı yönetmekten memnuniyet duyarız.

Markanızı, hedef kitlenizle buluşturuyoruz !

Like’ların havada uçuştuğu, kedi videolarının defalarca izlendiği, çekilişleri ile ünlü, iletişimin oldukça kolay olduğu bir dünya! Siz de bu dünyada marka olarak var olmalısınız. Çünkü potansiyel müşterilerinizle ve var olan müşterilerinizle en sıcak, en samimi iletişimi kurabileceğiniz mecradır sosyal medya. Bu pastadan kendi payınıza düşeni almalısınız.

Stratejik SEO olarak sosyal medya yönetiminde fark yaratıyoruz. Etkileşimi artıracak yaratıcı görseller ve bilgi verici metinler ile kullanıcıyı harekete geçiriyoruz. Like’larınızı arttıracak ve sizi severek takip edecek kitlelere erişmenizi sağlayacak stratejilerle markalaşmanızı sağlıyoruz.

Tasarım

Markanın sosyal medyadaki imajının ve içerik paylaşımlarının tasarlanması.

Yönetim

Kullanılan mecraların sürekli olarak takip edilmesi, içerik ve görsellerin paylaşılması ve gelen soruların yanıtlanması.

İçerik

Oluşturulan içerik kategorileri doğrultusunda içerik üretilmesi.

Strateji

Stratejinin ve iş planının hazırlanması.

Ratel Ajans Sosyal Medyada Sizin İçin Ne Yapar?

Sürekli canlı kalan sosyal medyanın uygun bir şekilde düzenli beslenmesi gereklidir. Markanızın değerlerini sosyal medyaya uygun hale getirir ve bu yönde yaratıcı içerikler üretiriz. Blog yazıları, videolar, görseller ve gifler hazırlar sosyal medya yeniliklerini yakalarız.

Sosyal medya hesaplarımız düzenli olarak takip edilir. Doğrudan gelen takipçi yorumları anında yanıtlanır. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak marka itibarı açısından oldukça önemlidir.

Siz sosyal medyada olmasanız dahi insanlar markanız hakkında sosyal medyada konuşur! Ya da sosyal medyada yer alsanız da doğrudan sizinle iletişime geçmeyebilirler. Bu da kontrolümüz dışında olduğundan fark etmeden çığ gibi büyüyebilir. Bu yüzden sosyal medyayı uygun programlarla takip etmek önemlidir.

Markanızla ilgili oluşabilecek krizleri önceden tahmin eder, araştırır senaryoları çıkartır. Sonradan bu senaryolara uygun önlemler alır. Yaptığımız sosyal medya takibi sosyal medya uzmanlarımız tarafından yapılır krize sebep olabilecek konular belirlenir. Yayılım sağlanmadan önlem alınır ve krizin oluşmaması sağlanır.

Dijital ekosistemde, kullanıcılar markalarla etkin olarak iletişim halindeler. Kontrolsüz yapılan sayfa ve kampanya yönetimleri, marka için intihar niteliği taşıyan krizlere yol açabilir düzeydedir. Türkiye’de ve dünyada sık rastlanan kriz vakaları, markalar için sosyal medya yönetiminin ciddi bir fırsat ve hassas bir süreç olduğunu kanıtlar.

Referanslar

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?